Kontakt

Folwark

Dane kontaktowe

kontakt@folwarkzulawski.pl
+48 602-635-070

Władysławowo 4A
82-310 Elbląg

Jadąc od strony Malborka proszę nie korzystać ze skrótu przez Jegłownik i Wikrowo tylko dojechać do obwodnicy Elbląga i i kierować się na Gdańsk. Znajdujemy się ok. 2 km za Elblągiem w stronę Gdańska.
Najlepiej uzywać google maps wpisując Folwark Żulawski lub Adamowo Osiedle

Współrzędne GPS (54.159 N, 19.3295 E)

Mapa

Informacje

Przemysław Pastewski uprzejmie informuje, że planuje realizację przedsięwzięcia inwestycyjnego polegającego na budowie instalacji fotowoltaicznej o mocy 40 kW zlokalizowanej w terenie Folwarku Żuławskiego we Władysławowie 4a, gmina Elbląg. Instalacja fotowoltaiczna służyć będzie do produkcji energii elektrycznej ze słońca, czyli z odnawialnych źródeł energii (OZE). Projekt pozwoli na wyprodukowanie „zielonej” energii, równocześnie zmniejszając zapotrzebowanie zakładu na energię konwencjonalną. Tym samym projekt pozytywnie wpłynie na środowisko naturalne: poprzez ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, w tym CO2, do atmosfery, emitowanych w procesie produkcji energii konwencjonalnej. Szczegółowe informacje na temat planowanego przedsięwzięcia udzielane są w siedzibie firmy Przemysław Pastewski, Władysławowo 4 A, telefonicznie pod nr. tel. 602635070 lub mailowo: kontakt@folwarkzuławski

Realizacja inwestycji uzależniona jest od uzyskania dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020, Oś Priorytetowa 4. Efektywność Energetyczna, Działanie 4.1 Wspieranie wytwarzania i dystrybucji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Excellent
Rated by guests
9.2
Folwark Zulawski
HotelsCombined

Zapraszamy do odwiedzania...