Wesela

Wesele w ogrodzie

Wasz najważniejszy dzień

w Folwarku Żuławskim

Wesele to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, warto więc nadać mu niezwykłą oprawę starannie wybierając miejsce uroczystości. Położenie Folwarku Żuławskiego w cichej i spokojnej okolicy, ale w bezpośrednim sąsiedztwie Elbląga, z bardzo dobrym dojazdem i w niepowtarzalnych wnętrzach domu podcieniowego to tylko jedne z atutów cenionych przez naszych klientów.

Najważniejszym elementem jest kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji imprez weselnych, życzliwy i profesjonalny personel oraz domowy smak przygotowywanych przez naszych kucharzy potraw.

Sala bankietowa

Dysponujemy Salą bankietowa wraz z przylegającym do niej dużym tarasem o łącznej powierzchni 357 m², przystosowaną do organizacji imprez dla 160 osób. Na miejscu posiadamy pełne zaplecze gastronomiczne, aby sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.
Przy rezerwacji Sali bankietowej, cały obiekt wraz z częścią hotelową, jest na wyłączność gości.

Gastronomia

Dołożymy wszelkich starań, aby dzień ślubu pozostawił po sobie niezapomniane wrażenia. Na tak ważną uroczystość przygotowujemy specjalne menu ustalane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami Młodej Pary i zaproszonych gości.

Tradycja

Dekoracje

Zadbamy o odpowiednią atmosferę Państwa wesela troszcząc się o wszytskie szczegóły. Odpowiednie deokracje i wystrój dopełniają wyjątkowości tego ważnego dnia. Pomożemy także w rekomendacji profesjonalnych fotografów, florystów i zespołów muzycznych, tak aby uroczystość pozostawiła niezapomniane wspomnienia wyjątkowości i elegancji.

Teren rekreacyjny

W okresie letnim do dyspozycji gości jest duży teren rekreacyjny z możliwością zorganizowania poprawin dla dowolnej ilości osób. Opcja ta ze względu na piękny teren wokół budynku cieszy się duża popularnością. Zmęczonych gości po całonocnej zabawie najpierw zapraszamy na śniadanie, które w letnie dni serwujemy na tarasie.

Pakiet weselny

Młoda Para otrzymuje od nas w prezencie
  • Salę bankietową
  • Dekorację kwiatową stołów weselnych lub Tort weselny
  • Kieliszek wina musującego na toast powitalny
  • Ozdobny chleb weselny
  • Księgę gości weselnych
  • Nocleg dla Pary Młodej w apartamencie

Atrakcje

Oferujemy szeroki zakres dodatkowych atrakcji uświetniających Państwa uroczystość. Od wieczornych pokazów tematycznych z degustacją (w stylu meksykańskim, hiszpańskim, góralskim), po taneczne i muzyczne show przygotowane przez profesjonalnych artystów. Istnieje możliwość zorganizowania pokazów kulinarnych, barmańskich, baristycznych, a całą uroczystość zwieńczyć pokazem sztucznych ogni, które na długo pozostaną w pamięci Państwa bliskich.

Kontakt i rezerwacje

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania wstępnej oferty weselnej oraz obejrzenia obiektu.

+48 602-635-070

Więcej informacji w zakładce Kontakt

Zapraszamy do odwiedzania...